mars wenus i zdrowie
Sesje

Sesje z Izabelą Wołowiec i Sławomirem Sówką

Naturalnym stanem człowieka jest bycie zdrowym i szczęśliwym. Każdy z nas aby móc żyć i  rozwijać się posiada własną przestrzeń. Strumień Światła, w którym żyjemy łączy nas ze Źródłem Życia i z Ziemią, czyli daje nam własne miejsce na Ziemi i we Wszechświecie. 

Ważne, aby nasza przestrzeń była czysta. Nasza praca polega na uwalnianiu ze Strumienia Światła, w którym żyjemy, obcych energii (osób zmarłych lub żyjących) i oczyszczaniu tej przestrzeni.

Oczyszczamy również  całą aurę  z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur, co :
- uwalnia od bólu głowy,
- poprawia koncentrację,
- poprawia jakość snu,
- sprawia, ze czujemy się lekko.

Pracujemy również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad. Sprawiają, że czujemy  się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu, czujemy się niestabilni emocjonalnie, nie widzimy własnych talentów i możliwości.

Usuwamy również ograniczające programy zapisane w naszym systemie jak na dysku komputera (np. program cierpienia, potrzeba bycia ofiarą czy przejmowania cierpienia innych na siebie, „nikt mnie nie kocha” etc.). Poprawiamy ogólną kondycję zdrowotną i samopoczucie, poprzez harmonizację energii i oczyszczenie.

W ciągu tygodnia od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką nieodpłatną pomoc telefonicznie. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.

Izabela Wołowiec - psychotronik, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek), astrologią, malarstwem i ceramiką. Prowadzi sesje uzdrawiania duchowego w Polsce i Austrii. Wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną. Jest wiceprezesem Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie, mieszka i tworzy w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym.

 

Sławomir Adam Sówka - ukończył dwuletni cykl szkoleniowy ustawień rodzinnych w Instytucie Hellingera w Landshut w Niemczech. Mieszka w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym, jest producentem Festiwalu Kazimierskie Inspiracje. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla Austriackiego Instytutu Rozwoju Gospodarki, konstelacje rodzinne, warsztaty TaKeTiNy i wieczory transowe  będące esencją dotychczasowych doświadczeń życiowych i terapeutycznych. Prowadzi działalność koncertową grając niekonwencjonalną muzykę, o specyficznym niepowtarzalnym nastroju, opartą na improwizacji, jego mentorami byli Don Conreaux i Tadeusz Starek.

Sesja trwa godzinę, koszt pierwszej sesji wynosi 150,00 zł, każdej kolejnej 120 zł, na skypie 120 zł.

Kiedy:
24.10 - 03.11.2014

Gdzie:
Zespół Szkół, ul. Nadwiślańska 9, 24-120 Kazimierz Dolny

Zapisy i informacje:  Tel. 509 477 355, info@mars-wenus.pl