mars wenus i zdrowie
Wolontariat

WOLONTARIAT – FORUM ROZWOJU

Za nasze dary możesz zapłacić oferując zamiast pieniędzy swoją pracę przy organizacji Festiwalu i przygotowywaniu terenu pod przyszłą budowę ośrodka rozwoju w (lipiec – wrzesień). Spędzisz świetne wakacje w przepięknym Kazimierzu Dolnym, poznasz ciekawe osoby w środowisku w którym rozwiniesz skrzydła.

Działka jest położona w obrębie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, z dala od zgiełku. Obejmuje 2,5 hektara różnorodnie ukształtowanego terenu z wąwozem, sadem czereśniowym i laskiem świerkowym, gdzie ptaki dają szczególnie piękne koncerty. Przyroda jest tam wyjątkowo bujna. Trawa rośnie szybciej niż gdzie indziej, potrzebujemy więc pomocy by ją systematycznie kosić.

Przyda się też pomoc w przygotowaniu drewna na ognisko, wycinaniu lub przesadzaniu drzewek. Może być bardzo pomocna również pomysłowa  „Złota Rączka” , która zrobi prostą ławkę, stół lub podobne sprzęty ułatwiające życie w plenerze. Miło widziana jest kreatywność i pomysłowość.

Alternatywnie można pomóc nam przy organizacji imprez – roznoszeniu plakatów i ulotek, sprzedaży biletów etc. w zamian za udział w warsztatach.

Zapraszamy !

Terminy: lipiec - wrzesień

Informacje i koordynacja: Sławomir Sówka, Tel. 509-477-355